باشگاه رانینگ سپندا شیرازباشگاه رانینگ سپندا شیرازباشگاه رانینگ سپندا شیراز
۰۹۱۷۷۳۹۲۸۱۱

مزایای دوندگی دو تریل در شیراز

تمرین های دو تریل در شیراز توسط تیم سپندا انجام می شود این تمرینات برای تمامی افراد مناسب می باشد تمرینات دو تریل متناسب با توانایی جسمی هر فرد می باشد که در همان جلسه ابتدایی سطح بندی توسط مربی دوتریل به بهترین شکل انجام می شود.

برنامه های غذایی دوندگان بسیار مهم است مخصوصا در هوای شیراز که بسیار خشک می باشد باید به بهترین نحو رعایت شود.

رویدادهای دو تریل در شیراز

همراه با موسیقی و ورزش متوقف می شود. بسیاری از ما بین 4:00 دقیقه در کیلومتر تا 6:00 دقیقه در کیلومتر می دویم – اما هر چند کیلومتر برای تمرینات سبک بوت کمپ که توسط خدمه هدایت می شود توقف می کنیم. در این توقف‌های تمرینی، دوندگان سریع برای مدت طولانی‌تری تمرین می‌کنند و دوندگان پرحرف فرصتی برای جبران دارند! منتظر یک گرم کردن گروهی پر جنب و جوش و سبک یوگا باشید. و مهمترین بخش؛ فرصتی برای چت کردن و نوشیدن یک نوشیدنی بعد از آن

دی

 

تمرینات دویدن طولانی در شیراز

Long Run ما از نظر مسافت و مکان متفاوت است و راهی عالی برای کاوش در شهر یا مسیرهای نزدیک است. مسیرها معمولاً به بالای 15 هزار و با سرعت ترکیبی هستند. بدون افتادن کیسه، باید برای تمرین دویدن در شیراز آماده برسید.
مهمانی اجرا می شود

ما عاشق دوندگی هستیم، برای فصل تابستان در شیراز ، اواسط تابستان یا هر بهانه ای که فکر کنیم! این دویدن های مضمونی اغلب شامل یک بوت کمپ با لباس های شیک و پس از آن یک پس پارتی وحشیانه است!
پنجره های باز شو
به‌عنوان یک جامعه، ما میزبان دوی‌های یکباره در شهرهای سراسر جهان بوده‌ایم، در ماراتن‌های بی‌شماری همدیگر را تشویق کرده‌ایم و برای رله‌های حماسی با هم متحد شده‌ایم! ایده ای برای پاپ آپ دارید؟ به ما اطلاع دهید و بیایید یک تیم جمع کنیم!
+ بیشتر
از زمان آزمایشی 5k تا رله 24 ساعته، ما همیشه در حال آزمایش قالب های جدید هستیم. برای رویدادهای آینده مراقب باشید و اگر ایده ای برای به اشتراک گذاشتن دارید با خدمه تماس بگیرید.

 

باشگاه دو سپنتا در دو و میدانی و سه گانه در مرکز شیراز است. ما از همه افراد از سن 8 سالگی به بالا استقبال می کنیم، خواه آنها کاملا مبتدی باشند، ورزشکاران سطح ملی یا هر چیز دیگری.

چرا به سرپانتین بپیوندید؟ می‌توانید در بخش درباره ما درباره باشگاه اطلاعات بیشتری کسب کنید، همچنین اطلاعات بیشتری برای دوندگان، ورزشکاران دو و میدانی و ورزشکاران سه‌گانه در این بخش‌ها وجود دارد. هزینه های عضویت در صفحه ثبت نام ما ذکر شده است.

دوندگان بزرگسال می توانند برای یک جلسه آزمایشی به ما بپیوندند و به یکی از مسابقات اجتماعی شنبه تا چهارشنبه در شیراز  ما بیایند تا با برخی از اعضای فعلی باشگاه گپ بزنند و اطلاعات بیشتری کسب کنند. جزئیات بیشتر اینها در اینجا است
نوجوانان می توانند به صورت آزمایشی به یک جلسه پیست نوجوانان بپیوندند و از قبل به مربیان نوجوانان ایمیل ارسال کنند.
چرا به سرپانتین بپیوندید؟ می‌توانید در بخش درباره ما درباره باشگاه اطلاعات بیشتری کسب کنید، همچنین اطلاعات بیشتری برای دوندگان، ورزشکاران دو و میدانی و ورزشکاران سه‌گانه در این بخش‌ها وجود دارد. هزینه های عضویت در صفحه ثبت نام ما ذکر شده است.

باشگاه دو تریل در شیراز

باشگاه‌های دویدن شیراز ممکن است مزایای زیادی داشته باشند، اما برای همه مناسب نیستند. علاوه بر این که در مناطق بیرونی شهرها مستقر هستند، تمایل به تمرکز بیشتر بر روی آموزش دو تریل در شیراز و رقابت در رویدادها وجود دارد. برای کسانی که به دنبال چیزی آرام تر هستند، ممکن است بهترین گزینه نباشند.

آنها همچنین برای پیوستن هزینه دارند. معمولاً پول زیادی نیست، اما با این وجود پول – چیزی که اگر بتوانید از آن اجتناب کنید، بعید است بخواهید از آن جدا شوید. خوشبختانه اگر در لندن (یا بسیاری از شهرهای بزرگ دیگر) زندگی می‌کنید، می‌توانید با پیوستن به یکی از بسیاری از باشگاه‌های دو تریل در شیراز در حال اجرا که پیوستن به آنها کاملاً رایگان است، از آن اجتناب کنید.

چالش بعدی خود را برنامه ریزی کنید: بهترین رویدادهای دویدن در شیراز
در لندن، بیشتر این باشگاه‌های رایگان دویدن در مرکز قرار دارند و برای کسانی که ساعات طولانی در شهر کار می‌کنند راحت هستند. اغلب آنها به یک مارک تجاری یا فروشگاهی وابسته هستند، اما می‌توانید مطمئن باشید که هر زمان که برای دویدن با گروه بیرون می‌روید، به سختی برای خرید اجناس مواجه نخواهید شد. اگر برندی با باشگاه درگیر است، اگر بخواهید، اغلب این فرصت را خواهید داشت که وسایل جدید را به صورت رایگان در دویدن امتحان کنید.

حتی اگر ممکن است مردم از سرتاسر لندن برای پیوستن به کلوپ‌های رایگان مرکز بیایند، اما هنوز احساس اجتماعی در آن‌ها وجود دارد و وقتی یک یا دو بار در هفته با هم می‌دوید، به سرعت با مردم دوست خواهید شد.

لوازم لازم برای دو تریل در شیراز

کفش مناسب را تهیه کنید: بهترین کفش دویدن تریل در شیراز برای مردان  بهترین کفش دویدن برای زنان نیز کفش هایی هستند که مربی باشگاه سپندا به شما معرفی خواهد نمود.
داشتن یک جلسه باشگاه برای شرکت در آن، شما را تشویق می‌کند که از دویدن خود صرفنظر نکنید، زیرا حتی اگر این دویدن رایگان است، ایجاد یک روال دویدن منظم با افراد دیگر باعث می‌شود که تمایل بیشتری به حضور داشته باشید.

از میان بسیاری از باشگاه‌های دویدن رایگان در لندن، این دسته انتخاب ماست. اگر می‌خواهید مسافت پیموده شده خود را افزایش دهید و در این فرآیند دوستانی پیدا کنید، حتماً از اجرای بعدی آنها دیدن کنید. بالاخره رایگان است.

 

باشگاه تریلر شیراز سپندا

به باشگاه تریلر شیراز سپندا ، سریعترین رشد سریعترین مسیر در حال رشد در باشگاه رانینگ شیراز ،  بپیوندید. از شهر فرار کنید و مسیرها و مسیرهای زیبا در سراسر حومه شهر را کاوش کنید، انگیزه پیدا کنید و از یک ماجراجویی خارق العاده با اجرای برخی از مسیرهای پنهان همپسایر، ساس اکسانگ لذت ببرید.
ما مسیرهای هفتگی را ارائه می دهیم که برای همه توانایی ها باز است. اکثر دوهای مسیری ما برای هر کسی که سطح آمادگی جسمانی پایه 5K داشته باشد باز است. ما همچنین مسیرهای شبانه، مسیرهای عصرگاهی را از یک میخانه و مسیرهای طولانی‌تر در آخر هفته ارائه می‌کنیم.

علاوه بر این دوها، باشگاه رانینگ کاریبو تریل لندن، دوهای فنی بیشتر و گاهی طولانی تر (10-20 هزار نفر) را نیز ترتیب خواهد داد. دویدن های فنی شامل آموزش تپه و ناوبری با موانع خواهد بود. برای کسانی که به دنبال مسافت فوق العاده هستند یا تمرینات تناسب اندام خود را ایجاد می کنند، این راه عالی برای رسیدن به اهداف شما است.

برای به روز رسانی و دسترسی به تاریخ اجرا، مطمئن شوید که اطلاعات خود را در صفحه پیوستن به ما ثبت کرده اید

پیام بگذارید