باشگاه رانینگ سپندا شیرازباشگاه رانینگ سپندا شیرازباشگاه رانینگ سپندا شیراز
۰۹۱۷۷۳۹۲۸۱۱

رانینگ تریل یا همان دوندگی تریل در شیراز

دو تریل در شیراز

تعریف دوندگی تریل یا همان دو در مسیر – خاک نه جاده

تریل دویدن یک فعالیت محبوب برای فصل تابستان است. برخلاف باور عمومی و تصورات رایج، لازم نیست برای دویدن تریل در شیراز ، کوه داشته باشید. تریل دویدن در واقع در همه جا قابل انجام است. زمانی که در جاده‌های روکار، آسفالت‌شده، آب‌بندی یا آسفالته نباشید، به‌عنوان «راه‌پیمایی» در نظر گرفته می‌شود. برای دویدن در مسیر، همه چیز مربوط به حرکت در فضای باز در طبیعت در هوای تازه است.

دوندگی تریل در واقع در همه جا قابل انجام است

در حالی که در دیگر سبک های دوندگی استانداردهای مسافت، سرعت دویدن یا ضربان قلب اغلب تمرکز دارند، برای دو تریل در شیراز ، تجربه خود در مرکز توجه قرار می گیرد. موانع و زمین دائماً در حال تغییر هستند – ابتدا روی صخره‌ها، سپس روی چمن‌ها، گاهی اوقات روی ریشه‌ها، و در این بین ممکن است بالا برود و سپس پایین بیاید. در یک مسیر، هم جسم و هم روح شما هوشیار و به چالش کشیده می شود.

دویدن در کوهستان یکی از انواع دوی های تریل است

تریل دویدن یا همان رانینگ تریل در شیراز اغلب چیزی جز دویدن نیست. اما در دویدن در مسیرهای ورزشی، می توانید بین دویدن و پیاده روی در صعودهای بزرگ جابجا شوید. چنان که می گویند: سفر هدف است. از آنجایی که در مسیرهای خارج از جاده سریعتر از پیاده روی حرکت می کنید، رانینگ تریل در دامنه کوه های شیراز مثل دویدن در کوه دراک شیراز دیودن تریل توسط مربی تخصصی باشگاه سپندا امکان پذیر است. با تجهیزات مناسبی مانند کفش‌های مخصوص دویدن در مسیر، لباس‌های پرفورمنس و یک بسته، می‌توانید تمام روز را به راحتی در مسیر دویدن سپری کنید. البته، با آذوقه ها و ژاکت بارانی که در هر صورت بسته بندی شده است – می تواند در هر زمان گشاد شود.

 

مسابقات تریل دویدن هرگز با یکدیگر قابل مقایسه نیستند

در دوندگی تریل در شیراز ، زمین به سادگی آنقدر متفاوت است که نمی توان هر دو مسابقه را با هم مقایسه کرد. به عنوان مثال، روان بودن و ملایم بودن نسبت به زمین فنی و میزان تغییر ارتفاع از مسیری به مسیر دیگر به شدت متفاوت است. برای یک تریل دوی 30 کیلومتری، یک تریل دونده با تجربه ممکن است فقط سه ساعت زمان نیاز داشته باشد، اما اگر مسیر واقعاً از نظر فنی چالش برانگیز باشد، می تواند به پنج ساعت نیاز داشته باشد. تریل رانینگ یک ورزش غیرقابل پیش بینی است که حضور در بیرون و در مسیرها را بسیار هیجان انگیزتر می کند.

چگونه تریل رانینگ در شیراز می تواند بدن شما را تغییر فرم دهد

شما همچنین در حال بهبود تعادل و حس عمقی خود (از طریق دو در محیط باز در شیراز دوندگی تریل در شیراز) هنگام دویدن در مسیر هستید – این مزیت به تمام ورزش ها و فعالیت های دیگری که انجام می دهید نیز منتقل می شود.

مانند هر برنامه تمرینی، سهولت در مسیر دویدن بسیار مهم است. اگر تازه شروع کرده‌اید، به دنبال یک مسیر صاف و آرام باشید و به سمت زمین‌های «فنی» (معروف به مشکل) بروید. ماهیچه ها، مفاصل و رباط های شما به تدریج و با خیال راحت قوی تر از همیشه خواهند شد.

تیم باشگاه تخصصی رانینگ سپندا در شیراز  بیش از ۱۰ رویداد دو رانینگ و دیگر انواع دو در شیراز را میزبانی میکند. همچنین شما برای ثبت نام در باشگاه دو می توانید با هزینه بسیار اندک در تیم تخصصی دو رانینگ تریل شیراز سپندا عضو شوید از اینکه انجمن ما را بررسی کردید متشکریم! ما واقعا امیدواریم که به ما بپیوندید!

همه ما به دنبال این هستیم که افراد بیشتری را در مسیرهای پیاده‌روی اغلب بیشتر کنیم. تنها چیزی که نیاز دارید این است که برای این سفر یک نگرش مثبت داشته باشید، برای نوع ماجراجویی آماده شوید! ما حال و هوای اجتماعی سرگرم کننده و تجربه دویدن در مسیر منظره و لذت بخش را ارائه خواهیم کرد. این بسیار سرگرم کننده و بسیار دوستانه برای خانواده است، زیرا همه ما به دنبال این هستیم که مسیرهای پیاده روی را برای هر چه بیشتر مردم در دسترس قرار دهیم. خدمه پشتیبانی خود را بیرون بیاورید تا شما را تشویق کنند!

راه بروید یا بدوید، همه چیز در مورد سرگرمی است! وووووو وقت آن رسیده که خود را بی فرهنگ کنید! برای یکی از رویدادهای امروز ما ثبت نام کنید

 

 

پیام بگذارید